Opel Crossland X  Smile 1,2 Turbo 81 kW Mt-6 Skladové vozy

Obsah motoru (ccm) 1 198 Výkon motoru (kW) 81
Palivo benzín Spotřeba Ø (l/100km) 5.7
Stav vozidla nové Karoserie SUV
Převodovka manuální
6 stupňová
Klimatizace manuální
Počet dveří 5 Počet míst 5
Barva vozidla bílá pastelová světlá
Emisní norma EURO 6 JN:0095WDPX | VIN:W0VECYHZJKJ541459

Opel Crossland X  Smile 1,2 Turbo 81 kW Mt-6 Skladové vozy

Původní cena 478 690 Kč Ušetříte 113 771 Kč
Naše cena 364 919 Kč s DPH
301 586 Kč bez DPH

Poptávka po tomto vozidle

V případě, že máte o tento vůz vážný zájem, vyplňte prosím vaše kontaktní údaje a v nejkratší možné době vás budeme kontaktovat.

Pobočka: Ostrava - AUTO - NOVOTNÝ, spol. s r.o.

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Zpracování vašich výše uvedených osobních údajů probíhá v souladu se směrnicí GDPR a dále v souladu s platnou právní úpravou zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vaše uvedené osobní údaje, kterými jsou vaše jméno, příjmení, telefon, e-mail, popř. adresa budou výhradně použity ke kontaktu autorizovaného dealera Opel, společností AUTO-NOVOTNÝ, spol. s r.o., za účelem poskytnutí služeb (čl. 6 Zákonnost zpracování, odst. 1, písmeno f), oprávněného zájmu, směrnice GDPR). Účelem zpracování těchto údajů může být: realizace testovací jízdy, vypracování nabídky na vozidlo či související služby, nebo upřesnění a potvrzení objednávky na servis vašeho vozidla. Podrobné informace o zpracování vámi poskytnutých osobních údajů.

Poznámky

Cena platná při využítí financování Opel Nízký úrok a v kampani Opel 24 Hodin Jako dárek od nás dostanete jeden z těchto produktů: Originální střešní nosič Zadní parkovací senzory vč. montáže 1. garanční prohlídku zdarma Dále od nás dostanete - 33% SLEVA NA VYBRANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ - ZDARMA ZIMNÍ PNEU a dodatečná sleva na vůz ve výši 30 000 Kč (v rámci Opel Finance - úvěr s nízkým úrokem*) - zdarma povinná výbava (autolékárnička, výstražný trojúhelník a sada náhradních žárovek a pojistek) - zdarma prodloužená záruka na 5 let (nebo do 150 tis. km) Opel Flexcare = 2 roky tovární + 3 roky na motor, převody a rozvody s možností rozšíření na zbylé komponenty, obojí bez spoluúčasti - zdarma Opel Assistance v případě nehody i poruchy a 12 let záruka na prorezavění karoserie - zdarma Vám vůz přihlásíme (klient pouze platí kolekm ve výši 800,-) Servisní interval: 1x za rok, nebo po ujetí 30 000 km (co nastane dříve). Vyřízení povinného ručení a havarijního pojištení s možností převedení bonusů; výkup vozidel na protiúčet i vč. nepojízdných. (9BR)-Zářivá barva (CWAC)-16 x 6.5J stříbrné ráfky z lehkých slitin se 4 dvojitými paprsky (CWG)-Zimní sada (CWX)-Optická a osvětlovací sada (D05)-Loketní opěrka řidiče (RV0)-Dojezdové rezervní kolo (T3U)-Přední mlhové světlomety (UD7)-Parkovací asistent (senzory vzadu)

Výbava